Producenci
Szlifierka kątowa z płaską głowicą 0
Szlifierka kątowa z płaską głowicą

Najlepsze rozwiązanie problemów z pracą w trudno dostępnych miejscach: kąt do 39°!

Pracują tam, gdzie inni już się poddali: szlifierki kątowe z płaską głowicą

Mocna szlifierka kątowa z głowicą płaską umożliwiająca szybką pracę w miejscach, w których elementy tworzą kąt ostry do 39° i zapewniająca maksymalne bezpieczeństwo podczas pracy

Kapówka KGSV 72 Xact 0
Kapówka KGSV 72 Xact

NIEPOWTARZALNE POŁĄCZENIE: KOMPAKTOWA PILARKA DO PANELI I PRECYZYJNA PILARKA DO LISTEW W JEDNYM.

Nowa kapówka KGSV 72 Xact SYM jest wszechstronnym, mobilnym urządzeniem przeznaczonym dla parkieciarzy. Jako jedyna pilarka na świecie łączy klasyczne funkcje pilarki do cięcia kątowego i ukośnego z regulowanym symetrycznie układem prowadnic. Nasze zgłoszone do opatentowania rozwiązanie umożliwia precyzyjne docinanie zarówno paneli, jak i listew. Za pomocą kątownika nastawnego użytkownik może bez przeliczania i mierzenia bezpośrednio odwzorować kąt na regulowanym symetrycznie układzie ograniczników, aby w ten sposób bardzo szybko i precyzyjnie wykonać cięcie pod odpowiednim skosem. Specjalna konstrukcja z umieszczonymi wewnątrz prowadnicami pociągowymi, które nie wysuwają się do tyłu, czyni pilarkę wyjątkowo kompaktową i łatwą do transportowania. Drobne zęby piły tarczowej i dwustronnie ułożyskowana funkcja posuwu gwarantuje doskonałe rezultaty cięcia paneli podłogowych o szerokości do 305 mm, a także listew i profili aluminiowych.

 

Szybkie i precyzyjne cięcie pod skosem bez przeliczania i mierzenia dzięki łatwemu odwzorowaniu kąta z kątownika nastawnego na układ ograniczników.

Efektywne odsysanie wiórów przez zintegrowane gniazdo ssące.

Regulacja prędkości obrotowej umożliwiająca szersze spektrum zastosowań, np. do cięcia profili aluminiowych i tworzyw sztucznych.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl